Zpět na začátek

PATRON DK

PAVEL ŠOTOLA
Patronem Duhového křídla je pan Pavel Šotola

Organizátoři akce

Partneři akce

Vyhlašujeme první ročník ceny za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením

Cenu hejtmana „Duhové křídlo 2012“ za práci ve prospěch osob se zdravotním postižením vyhlašuje letos poprvé Pardubická krajská rada osob se zdravotním postižením, a to ve spolupráci s Pardubickým krajem.

„Rozhodli jsme se ocenit práci jednotlivců i organizací, kterou vykonali a vykonávají ve prospěch osob se zdravotním postižením. Jsme rádi, že námět zaujal hejtmana Radko Martínka, který se ji rozhodl zaštítit svým jménem,“ vysvětluje vedoucí poradny Radka Konečná.

Nominace do kategorie I. organizace a kategorie II. jednotlivci mohou  podávat fyzické i právnické osoby s krátkým odůvodněním, proč navrhují právě tuto osobnost či organizaci, a to na příslušných formulářích. Ty jsou ke stažení na webových stránkách Pardubického kraje www.pardubickykraj.cz a Pardubické krajské rady osob se zdravotním postižením http://www.nrzp.cz/cinnost-v-krajich/krajske-rady-ozp/401-pardubicka-krajska-rada.html. Vyzvednout si je také můžete na podatelně krajského úřadu Pardubického kraje nebo v sídle Krajské rady, B. Němcové 2625 (v budově Agrostavu).

Vyplněné formuláře odešlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na  adresu NRZP ČR, B. Němcové 2625, 530 02  Pardubice.

Vyhodnocení nominací proběhne v září 2012, kdy příslušná porota vybere do užšího hodnocení pět jednotlivců i organizací. Vítězové budou vyhlášeni a celá akce bude zakončena slavnostním předáním cen z rukou hejtmana dne 11. října 2012 v Integračním centru sociálních aktivit Kosatec. „Vítězové obdrží cenu – keramickou kachli s motivem duhy, na které „sedí“ křídlo anděla od autora arch……. Právě on nás inspiroval pojmenovat cenu Duhové křídlo…..