Zpět na začátek

PATRON DK

PAVEL ŠOTOLA
Patronem Duhového křídla je pan Pavel Šotola

Organizátoři akce

Partneři akce

Tento řád stanoví pravidla pro udělování Ceny hejtmana za činnost ve prospěch osob se zdravotním postižením.

 

VYHLAŠOVATEL CENY

Pardubický kraj

Pardubická krajská rada osob se zdravotním postižením ČR

 

VYHLÁŠENÉ KATEGORIE

Cena hejtmana za činnost ve prospěch osob se zdravotním postižením je vyhlášena ve dvou kategoriích:

  1. Cena pro organizaci

  2. Cena pro jednotlivce

 

NÁVRHY NA UDĚLENÍ CENY

Nominace do obou kategorií mohou podávat fyzické i právnické osoby. Návrhy se podávají na předepsaném formuláři, který je k dispozici na webových stránkách Pardubického kraje a Pardubické krajské rady osob se zdravotním postižením ČR. Vyplněné formuláře lze zaslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu NRZP ČR, B. Němcové 2625, 530 02 Pardubice. Uzávěrka pro podávání návrhů je 10. září 2012. Pro zařazení návrhu poslaného poštou je rozhodující datum podací pošty na zásilce. Později odeslané návrhy již nebudou zařazeny do hodnocení.

Výsledky Ceny hejtmana za činnost ve prospěch osob se zdravotním postižením budou slavnostně vyhlášeny a ceny předány dne 11. října 2012.

 

POSUZOVÁNÍ NÁVRHŮ

Posuzování návrhů na ocenění probíhá ve dvou kolech. V 1. kole vybírá Krajský výbor Pardubické krajské rady osob se zdravotním postižením ČR 5 návrhů v každé kategorii. Ve 2. kole rozhoduje poradní orgán radního zodpovědného za sociální péči o vítězi v jednotlivých kategoriích. Vítězové obou kategorií obdrží cenu, kterou navrhl a vytvořil Ak. arch. Miloslav Chaloupka. Ostatní nominovaní obdrží pamětní diplom a drobné dárky.

 

V Pardubicích dne 25. května 2012